Из жизни

Святослав_

1 ранг
Регистрация
10 Июн 2021
Сообщения
5,573
Реакции
2,785
Репутация
128
Страна
Україна
Город
Бердянськ
:) весело тут, но я раз нихт ферштейн, то пропускаю. Есть такое понятие "сетевой этикет", там одним из пунктов "общение на языке большинства участников".
ЗЫ Надеюсь Пушкина не снесут все таки :)
Вже знесли цього недолугого "кумира".
А щодо язЫка більшості, так ми ж "адін нарот", ви не забули?
Тож маєте розуміти і українську, "діалєкт вєлікарусскаґо". В чім проблема?
Так само, як українці розуміють російську, причому в середньому послуговуються нею набагато краще, аніж самі росіяни. Дивно це, чи не так?
 

vitamir

1 ранг
Регистрация
2 Янв 2021
Сообщения
1,306
Реакции
716
Репутация
48
Возраст
62
Страна
Україна
Город
Київ
Имя
Віталій
ну вы же здравый человек и должны понимать , что язык живая штука , меняющаяся во времени , развивающаяся ,
Цього я не заперечую. Ваша штучна мова розвивалась прискореними темпами за всебічної підтримки держави. Але, віку їй лише останніх 300 років. На відміну від Української, наприклад.
и пропаганда не при чем .
Пропаганда це один з важелів впливу імперсько-комуністичної держави на ралізацію її експансіоністської мовної політики. Не тільки на теренах України.
 

STTL

2 ранг
Регистрация
12 Дек 2022
Сообщения
861
Реакции
42
Репутация
12
Страна
Россия
Вже знесли цього недолугого "кумира".
А щодо язЫка більшості, так ми ж "адін нарот", ви не забули?
Тож маєте розуміти і українську, "діалєкт вєлікарусскаґо". В чім проблема?
Так само, як українці розуміють російську, причому в середньому послуговуються нею набагато краще, аніж самі росіяни. Дивно це, чи не так?
По хорошему, могу только вам позавидовать. Вы и русский знаете, пишете и изъясняетесь на нем много лучше многих титульных носителей языка, и на украинском тоже, как рыба в воде, и в схемотехнике сильны
Интеллект, одним словом.
 

Владимир

1 ранг
Регистрация
16 Авг 2019
Сообщения
876
Реакции
613
Репутация
49
Возраст
67
Цього я не заперечую. Ваша штучна мова розвивалась прискореними темпами за всебічної підтримки держави. Але, віку їй лише останніх 300 років. На відміну від Української, наприклад.
ладно , хрен с ним , ну ежели , по твоему мнению , украинский гораздо древнее то где литература ? , почему её нет ? москали украли? smile_1
 

vitamir

1 ранг
Регистрация
2 Янв 2021
Сообщения
1,306
Реакции
716
Репутация
48
Возраст
62
Страна
Україна
Город
Київ
Имя
Віталій
ладно , хрен с ним , ну ежели , по твоему мнению , украинский гораздо древнее то где литература ? , почему её нет ? москали украли? smile_1
Франко, Котляревський, Косач і ще кілька сотень прізвищ. Ні, не чули? Ну, то ваша біда, не моя провина. А ще потужна плеяда перекладчів на Українську. Також не чули? Сором вам.
А щодо "москалі вкрали"(С), то "таки да"(С). Дивіться мої дописи вище.
Потім катерина друга заборонила книговидання Українською, потім численні переслідування на мовному підгрунті і за часів царської імперії, і, особливо, за радянських часів. Включаючи геноцид україномовних письменників. Паралельно насаджувалась російськомовні церква і школа. Але, моря так і не засипали ;)
 
Последнее редактирование:

Владимир

1 ранг
Регистрация
16 Авг 2019
Сообщения
876
Реакции
613
Репутация
49
Возраст
67
Килька ? не , не читал :) , Котляревского "Энеиду" когда то давно , но это ж прикол , бурлеск , вот о ней :
"Пантелеймон Кулиш назвал Котляревского выразителем «антинародных образцов вкуса», от души поиздевавшимся в своей «Энеиде» над «украинской народностью», выставившем напоказ «всё, что только могли найти паны карикатурного, смешного и нелепого в худших образчиках простолюдина», а язык поэмы назвал «образцом кабацкой украинской беседы». (Кулиш П. А. Обзор украинской словесности // Основа. 1861."
 

Статистика форума

Темы
2,534
Сообщения
185,890
Пользователи
2,035
Новый пользователь
evgeniy2866
Сверху Снизу